ÖVRIGT / Diverse / Skrivschatull 5725792
nr 572 5792
Skrivschatull
1800-tal, Mahogny/Mässing
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 mars 2009
kl 18:23:08
350 kr
350 kr
Mässing